Produkty COLWAY


Baza wiedzy


ORACOL

137,00 zł

Opakowanie: 60 kapsułek

ORACOL to pierwszy na rynku KOMPLEKSOWY suplement antyoksydacyjny o unikalnej formule zapewniającej ustrojowi ludzkiemu silne wsparcie w walce ze stresem oksydacyjnym. Do prawidłowego działania organizm ludzki potrzebuje nie tylko składników odżywczych, mineralnych i witamin. Nasz organizm poddawany jest ciągłemu negatywnemu wpływowi wolnych rodników, czyli substancji utleniających, a jak potwierdzają liczne badania1, chroniczny stres oksydacyjny prowadzi do degeneracji DNA, uszkodzenia komórek, jest czynnikiem wpływającym na procesy starzenia, a nawet inicjującym nowotworzenie. Suplement ORACOL to preparat stanowiący bezkompromisową linię obrony, prawdziwa bomba antyoksydacyjna.

Ilość

Fenomen suplementu antyoksydacyjnego ORACOL

Zdrowie organizmu zależy od równowagi obecnych w ustroju substancji. Dotyczy to w szczególny sposób ilości wolnych rodników i przeciwutleniaczy (czyli antyoksydantów). Nadmiar wolnych rodników nie tylko szkodzi naszej urodzie, ale wywołuje szereg zwyrodnień i chorób.

Z myślą o przeciwdziałaniu temu destruktywnemu zjawisku skomponowaliśmy suplement ORACOL zapewniający organizmowi bogactwo niezbędnych antyutleniaczy. Jego formuła bazuje na suchych ekstraktach owoców, warzyw i przypraw o najwyższym indeksie ORAC (międzynarodowy indeks wartości antyoksydacyjnej). Dodatkowo skład suplementu wzbogaciliśmy o glutation i L-cysteinę. Zadbaliśmy tym samym o stworzenie unikalnego preparatu aktywującego nasz naturalny mechanizm antyoksydacyjny i wybitnie wspomagający organizm w walce ze stresem oksydacyjnym.

Skuteczne przeciwutlenianie jest nam do życia równie niezbędne jak dostarczanie organizmowi witamin, minerałów czy aminokwasów warunkujących procesy odnowy biologicznej i kolagenogenezy.

Składniki:

żelatyna, ekstrakt 4:1 z owocu flaszowca miękkociernistego, ekstrakt z jagody acai standaryzowany na 25% kwasów fenolowych oraz 1% antocyjanów, ekstrakt 4:1 z owocu gorzkiego melona, ekstrakt 4:1 z owocu aceroli, ekstrakt z owocu arbuza standaryzowany na 1000 ppm likopenu, ekstrakt 4:1 z korzenia buraka czerwonego, ekstrakt 4:1 z czosnku, ekstrakt 4:1 z kurkumy, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, L-glutation, ekstrakt z owocu granatu standaryzowany na 40% kwasu elagowego, ekstrakt z owocu maliny standaryzowany na 40% kwasu elagowego oraz 0,7% antocyjanów, ekstrakt z jagody goji standaryzowany na 20% polisacharydów, ekstrakt 10:1 z pietruszki, ekstrakt 20:1 z owocu żurawiny, ekstrakt 4:1 z owocu jabłka, ekstrakt 4:1 ze szpinaku, ekstrakt z jarmużu standaryzowany na 2% luteiny, ekstrakt 4:1 z kory cynamonowca, ekstrakt 4:1 z sorgo, ekstrakt 4:1 z oregano, ekstrakt 4:1 z liści bazylii, ekstrakt 4:1 z kminu rzymskiego, ekstrakt 4:1 z curry, ekstrakt z owocu borówki standaryzowany na 25% antocyjanów, kakao holenderskie, L-cysteina (chlorowodorek L-cysteiny), ekstrakt z korzenia żeń-szenia 4:1.

ORACOL jest częścią programu suplementacyjnego COLWAY.

Przypis: przykładowe zestawienie opracowań: https://www.medicalnewstoday.com/articles/324863.
grapo71
47 Przedmioty

Zobacz także

Witamina C - Icolway

Witamina C-olway

Oddajemy w Państwa ręce, w opinii wielu autorytetów, najlepszą obecnie w Europie witaminę C. W przeciwieństwie do sztucznie syntetyzowanych, powszechnie dostępnych na ryku produktów, witaminę C-olway czerpiemy prosto z natury – z gryki kiełkującej i z gorzkiej pomarańczy. Te dwie rośliny uznane są obecnie za jedne z najcenniejszych naturalnych jej źródeł – ze względu na wysoką biodostępność i doskonałe powiązania flawonoidowe. Przedstawiamy unikalny produkt bioorganiczny, w 100% naturalny, cały z biomasy, tworzony bez katalizy chemicznej, bez popędzania procesu przez mutowane genetycznie bakterie.

Cena 127,00 zł
COLVITA 60szt

COLVITA 60szt

Zawartość netto: 27,6g (60 kaps.)

Opakowanie 60 kapsułek.

Colvita to suplement i nutrikosmetyk w jednym. Posiada prosty, lecz zarazem niezwykle starannie dobrany skład, tak aby zażywana doustnie odżywiała, regenerowała i chroniła od wewnątrz skórę, matrycę kostną oraz włosy i paznokcie. Kluczowym składnikiem Colvity jest kolagen, czyli tak zwane „białko życia”, który w prawidłowych warunkach stanowi aż 30% całkowitej masy ludzkich peptydów i jest odpowiedzialny za ciągłą odnowę komórek ciała. To on decyduje między innymi o sprężystości, jędrności i właściwym nawilżeniu skóry. Colwita zawiera również ekstrakt z alg morskich i bioprzyswajalną formę witaminy E.

Cena 197,00 zł