Produkty COLWAY


Baza wiedzy


Kolagen naturalny w produktach Colway

Kolagen naturalny w produktach Colway

Kolagen to wolne od chemicznych ingerencji rozwiązanie problemów związanych z niezadowalającym wyglądem skóry, włosów i paznokci. Jest to substancja o udowodnionym i przebadanym działaniu klinicznym, której wpływ na cały organizm jest nie do przecenienia. Stosowanie kolagenu nie wiąże się z ryzykiem alergii, jako że jest wytwarzany przez ciało człowieka w sposób naturalny, stanowiąc budulec chrząstek stawowych, ścięgien i więzadeł. Związek ten odpowiada w praktyce za elastyczność skóry i jej zdolność do odbudowywania się, przez co odwraca oznaki starzenia, pomaga w walce z trądzikiem, niweluje blizny i rozstępy, wspiera walkę z cellulitem i skutecznie regeneruje wszelkiego typu urazy i skaleczenia. Dzięki swoim właściwościom wspiera kondycję włosów i paznokci, wzmacniając jednocześnie cały organizm.

COLWAY - naturalne kosmetyki i suplementy diety na bazie czystego kolagenu

Wśród liderów produkujących kosmetyki i suplementy diety na bazie czystego kolagenu wyróżnić można firmę COLWAY, cieszącą się zaufaniem rzeszy zadowolonych klientów, która w swojej ofercie ma szeroki asortyment najwyższej klasy produktów, będących efektem długoletnich badań. COLWAY wypuściło trzy linie naturalnych kolagenów:

  • Kolagen Naturalny PLATINUM,
  • Kolagen Naturalny SILVER,
  • Kolagen Naturalny GRAPHITE.

Kolagen Naturalny PLATINUM

Pierwsza linia dotyczy produktów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, dekoltu oraz delikatnych partii ciała. Kolagen Naturalny Platinum pomaga w osiągnięciu efektu liftingu twarzy oraz w procesie odnowy i regeneracji skóry po operacjach i zabiegach. Z całą pewnością zadowoli osoby, którym zależy na niwelowaniu zmarszczek i przebarwień. Regularnie stosowane kosmetyki z tej serii skutecznie hamują procesy starzenia się.

Kolagen Naturalny SILVER

Serię SILVER można stosować do pielęgnacji całego ciała. Doskonale sprawdzi się jako balsam po depilacji czy opalaniu. Kosmetyki SILVER mają właściwości regeneracyjne skutecznie wspierające skórę w odnowie po oparzeniach, odmrożeniach, zadrapaniach i innych uszkodzeniach. Regularne stosowane pomagają w walce z tzw. pajączkami, cellulitem, rozstępami czy bliznami.

Kolagen Naturalny GRAPHITE

Ostatnia linia zawdzięcza swoją nazwę grafitowemu kolorowi kosmetyków. Poleca się ją do pielęgnacji i wygładzania włosów i paznokci. Seria skutecznie wspiera redukcję żylaków i pękniętych naczynek, a także wyraźnie poprawia kondycje włosów i paznokci.


Ponadto, dla najbardziej wymagających klientów firma stworzyła unikatowe receptury kremów, balsamów i szamponów opartych na najnowszych osiągnięciach biotechnologii, które podzielono na następujące serie: Złota Linia Atelo, Linia Klasyczna oraz Linia Diamentowa. Ciekawą i niespotykaną w przypadku innych marek propozycją jest BLUE DIAMOND PEELING,mikrodermabrazja diamentowa w kremie anti-age.

Wychodząc na przeciw potrzebom konsumentów, wynikających z zanieczyszczeń środowiska, COLWAY stworzyło także bogatą ofertę suplementów diety i witamin. Wszystkie produkty odznaczają się wykorzystaniem jedynie naturalnych składników o najwyższym stopniu przyswajalności. W ofercie poza propozycją opartą na połączeniu naturalnego kolagenu, alg i witamin, można znaleźć unikatowe suplementy o niepowtarzalnym składzie. COLWAY dba przy tym również o najmłodszych, umieszczając w swojej ofercie BABYCOL, kombinację kolagenu rybiego oraz witamin D i K, a także ekstraktu z dzikiej róży będącego źródłem witaminy C.