Produkty COLWAY


Baza wiedzy


Kolagen Naturalny PLATINUM 100 ml

417,00 zł

Kolagen Naturalny Platinum polecany jest do pielęgnacji twarzy i dekoltu oraz do delikatnych partii ciała. Wspomaga zabiegi rewitalizujące cerę dojrzałą, nieinwazyjnie daje efekt lifting twarzy i regeneruje skórę po zabiegach chirurgii plastycznej. Regularne stosowanie zatrzymuje procesy starzenia się skóry.

Ilość

KOLAGEN PLATINUM

Kolagen Naturalny Platinum polecany jest do pielęgnacji twarzy i dekoltu oraz do delikatnych partii ciała. Wspomaga zabiegi rewitalizujące cerę dojrzałą, nieinwazyjnie daje efekt lifting twarzy i regeneruje skórę po zabiegach chirurgii plastycznej. Regularne stosowanie zatrzymuje procesy starzenia się skóry.

KOLAGEN NATURALNY PLATINUM

• nie podrażnia skóry

• nie zawiera substancji barwiących

• nie zawiera sztucznych aromatów

KOLAGEN NATURALNY PLATINUM - CHARAKTERYSTYKA

KOLAGEN NATURALNY to preparat białkowy o działaniu odmładzającym i regenerującym. Jako taki jest produktem, który wieńczy sukcesem wieloletnie próby praktycznego wykorzystania sensacyjnego odkrycia dokonanego w latach 90 dwudziestego wieku przez polskich biochemików!

Do niedawna to najważniejsze białko w organizmie – decydujące m.in. o wyglądzie i kondycji skóry – pozyskiwane było dla potrzeb przemysłu kosmetycznego i implantologii głównie ze skór bydlęcych. Nigdy przedtem jednak i nigdzie dotąd na świecie nie uzyskano kolagenu biologicznie aktywnego, kolagenu który hydratowany w postaci czystej, nadal zachowuje budowę potrójnej helisy, charakterystyczną wyłącznie dla białek organizmów żywych.

Produkt, jaki firma COLWAY* oddaje w Państwa ręce, jest unikalnym na skalę światową hydratem kolagenu ze skór szlachetnych ryb słodkowodnych. Metoda jego pozyskiwania jest całkowicie autorska. Opracowana w Laboratorium, nie ma nic wspólnego z hydrolizatami białek zwierzęcych, jakie spotyka się w kosmetologii. 

Co warto podkreślić, Kolagen Naturalny Platinum jest produktem bioaktywnym i jedynym w grupie żelów kolagenowych, jaki zachowuje swoje właściwości i strukturę spiralną do granicy 28T. W odróżnieniu od wszystkich kosmetyków świata, nie walczy ze skutkami starzenia się skóry, lecz uderza w przyczynę. Przyczyną starzenia się skóry jest osłabienie i zanik włókien kolagenowych. 

Rewelacyjne działanie Kolagenu Naturalnego polega na stymulacji komórek naszego własnego organizmu (fibroblastów) do wytwarzania kolagenu ustrojowego. Jest to uznana już, biochemiczna i kosmetologiczna sensacja na skalę światową. Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, co czyni go kosmeceutykiem. Spośród tysięcy wieloskładnikowych, przesyconych chemią i alergizujących preparatów kosmetycznych, Kolagen Naturalny wyróżnia się niezwykle prostym składem: woda, białko oraz odrobina kwasu mlekowego i stabilizatora. Kolagen Naturalny we wszystkich stopniach zapigmentowania preparatu posiada tę samą budowę aminokwasową z zachowaną potrójną helisą i wykazuje podobne działanie.

KOLAGEN PLATINUM 100 ML DZIAŁANIE :

Kolagen Naturalny wchłania się w czasie kilku minut Produkty rozpadu jego helis - peptydy i aminokwasy wykazują transepidermalność. Jest to wyróżnik tego preparatu pomiędzy wszystkimi innymi substancjami kosmetycznymi zawierającymi białka kolagenowe.

Przenikanie peptydów kolagenowych do skóry wła­ściwej nie jest bowiem możliwe, gdy jako kompo­nent kosmetyków używane są produkty hydrolizy kolagenu włóknistego, a nie produkty hydratacji kolagenu będącego na etapie formowania potrój­nych helis.

Efekty ujędrniania, poprawy spoistości i nawilżenia skóry są widoczne już po kilku dniach stosowania Kolagenu Naturalnego.

Skutków, w postaci wygładzenia zmarszczek oraz zmniejszenia widoczności blizn i rozstępów należy oczekiwać po 3-4 miesiącach systematycznego używania. W bardzo rzadkich przypadkach uczu­lenia na białko rybie lub nadwrażliwości na kwas mlekowy - należy odstawić i zasięgnąć porady dermatologa.

SPOSÓB STOSOWANIA:

Kolagen naturalny Platinum jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Polecany do pielęgnacji całego ciała. Nałóż niewiel­ką ilość żelu na oczyszczoną i wilgotną skórę, deli­katnie masując. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczu­ciu ściągnięcia skóry, należy zastosować balsam lub krem, odpowiedni do rodzaju skóry. Polecamy pro­dukty z Linii Kosmetycznej Colway*, synergiczne z Kolagenem Naturalnym.

Skład :

  • aqua,
  • collagen,
  • caprylyl glycol,
  • elastin,
  • lactic acid

PRZECHOWYWANIE :

Kolagen Naturalny Platinum powinien być przechowywany w oryginalnym opakowaniu, w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośrednich promieni słonecz­nych i grzejników.Ze względu na biologiczną aktywność Kolagenu Naturalnego, konieczne jest jego przechowywanie w temperaturze 5-28°C.

Grapo002
9 Przedmioty

Opis

Ilość
100 ml

Zobacz także