Produkty COLWAY


Baza wiedzy


Kolagen Natywny PURE

215,00 zł

Pojemność 50 ml

Kolagen Natywny Pure to kolagen w czystej postaci, odporny na temperaturę i posiadający pH ok. 5,5 – idealne dla Twojej skóry. To preparat o silnym działaniu przeciwstarzeniowym. Skutecznie odsuwa w czasie procesy powstawania nowych zmarszczek. Zalecany do pielęgnacji twarzy, szyi,  dekoltu i całego ciała. Przynosi ulgę cerze podrażnionej intensywnymi zabiegami kosmetycznymi. Natychmiast po aplikacji wygładza i napina skórę.

Ilość

Kolagen Natywny to zbiór peptydów, które penetrują barierę naskórka pobudzając fibroblasty – nasze stocznie wytwórcze – do produkcji kolagenu ustrojowego.

Kolagen jest „proteiną młodości”, która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i do 70% białek skóry. Wraz z innymi składnikami macierzy tworzy w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, wiąże wodę i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu. Jego deficyt (spadek syntezy) jest główną przyczyną powstawania zmarszczek, co następuje już od 25 roku życia. 

Kolageny Natywne są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów – nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę powstawania zmarszczek. Ich skuteczność potwierdzona jest badaniami. 

Na trwały efekt rewitalizujący trzeba poczekać do ok. 110 dnia systematycznego stosowania Kolagenu Natywnego Pure, taki czas jest potrzebny  organizmowi do fizjologicznej wymiany struktury kolagenowej w skórze. Procesu tego nie można przyspieszyć poprzez częstsze aplikacje, ani nakładanie większych ilości żelu. Kolagen Natywny Pure suplementuje skórę „białkiem młodości”, stopniowo i nieinwazyjnie, bez potrzeby iniekcji. Ze względu na swój naturalny skład jest produktem uniwersalnym i bezpiecznym dla całej rodziny. 

Substancje aktywne

INCI:Aqua, Collagen, CAPRYLYL GLYCOL, ELASTIN, LACTIC ACID. 

Sposób użycia:

Nakładać na oczyszczoną i jeszcze wilgotną skórę. Najlepszą wchłanialność aktywnych biologicznie peptydów kolagenowych otrzymujemy przez delikatne wklepywanie żelu. Zalecamy stosowanie kolagenu na twarz, szyję i dekolt najlepiej 2 razy dziennie, codziennie. Efekt napięcia skóry jest odczuwalny już po kilku minutach.

Zalecenia:

Skóra wchłonie taką ilość kolagenu, jakiej potrzebuje. Jeżeli na skórze pozostanie zaschnięta warstwa żelu oznacza to, że nałożono go zbyt dużo. 

Uwagi:

Nie stosować w przypadku uczulenia na białko rybie (0,02% populacji). Przeznaczony do użytku zewnętrznego.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu nienasłonecznionym. Temperatury ujemne mogą spowodować rozprężenie substancji i pęknięcie opakowania.

Badania

   Efekty działania produktu

 •     Poprawia nawilżenie 85% % pozytywnych odpowiedzi
 •     Poprawia napięcie skóry/ zapewnia silne działanie liftingujące po zastosowaniu 85% % pozytywnych odpowiedzi
 •     Wygładza skórę, uelastycznia naskórek 85% % pozytywnych odpowiedzi
 •     Ujędrnia skórę 85% % pozytywnych odpowiedzi
 •     Zmniejsza widoczność zmarszczek/ redukuje zmarszczki 85% % pozytywnych odpowiedzi
 •     Poprawia ogólny wygląd skóry 95% % pozytywnych odpowiedzi
 •     Sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, wygładzona, ujędrniona 90% % pozytywnych odpowiedzi
 •     Stosowany w połączeniu z kremem jest bardzo dobrą bazą pod makijaż 100% % pozytywnych odpowiedzi
 •     Hamuje powstawanie nowych zmarszczek 75% % pozytywnych odpowiedzi
 •     Zapobiega wiotczeniu skóry 80% % pozytywnych odpowiedzi

Badania wykonane na grupie 20 kobiet w wieku od 13-60 lat w Laboratorium J.S. Hamilton Polska Spółka z o.o. oraz badania aparaturowe wykonane Specjalistycznym Laboratorium Badawczym "ITA-TEST"

Zbadaliśmy kluczowe parametry świadczące o kondycji skóry:

 • NAWILŻENIE SKÓRY (aparatura pomiarowa Sonda Corneometer ® CM 825)

Badania aparaturowe potwierdziły, że po regularnym stosowaniu badanego Kolagenu Natywnego Pure mierzalne nawilżenie skóry twarzy wzrosło średnio o 34% w badanej grupie probantek.

 • GĘSTOŚĆ SKÓRY (aparatura pomiarowa Ultrascan UC 22)

Badania aparaturowe wykazały znaczącą poprawę parametru gęstości skóry u wszystkich probantek, średnio o 4 j.p. Wynik ten potwierdza wpływ kosmetyku na zagęszczenie warstwy naskórkowej oraz na granicy warstwy naskórkowej i skóry właściwej, jak również potwierdza działanie kolagenu zapobiegające utracie gęstości skóry i jej wiotczeniu.

 • DŁUGOŚĆ I GŁĘBOKOŚĆ ZMARSZCZEK (aparatura pomiarowa Viosioline VL 650 – pomiar głębokości i długości zmarszczek, przy wykorzystaniu metody replik powierzchni skóry w polimerze silikonowym i ich analizy za pomocą oprogramowania komputerowego)

Badania aparaturowe wykazały, że Kolagen Natywny Pure stosowany regularnie miał działanie wygładzające i wypłycające zmarszczki. Średnia długość zmarszczek zmniejszyła się u wszystkich probantek od 15% do 38% w stosunku do wartości początkowych. Średnia głębokość zmarszczek zmniejszyła się u wszystkich probantek w granicach od 10 do 30% w stosunku do wartości początkowych.

Sprawozdanie z badań aplikacyjnych i aparaturowych B- 71509/9989/20 Kolagen Natywny Pure wykonanych przez Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST s.c.

grapo101
49 Przedmioty

Zobacz także