Produkty COLWAY


Baza wiedzy


Axanta

167,00 zł

AXANTA to unikalny suplement diety, którego elementarnym składnikiem jest potężny antyoksydant astaksantyna. Ten karotenoid występujący w przyrodzie w organizmach zarówno roślinnych jak i zwierzęcych jednogłośnie uznawany jest za naturalny związek o działaniu dobroczynnym.

Ilość

AXANTA to unikalny suplement diety, którego elementarnym składnikiem jest potężny antyoksydant astaksantyna. Ten karotenoid występujący w przyrodzie w organizmach zarówno roślinnych jak i zwierzęcych jednogłośnie uznawany jest za naturalny związek o działaniu dobroczynnym.

Co łączy ze sobą arktyczne łososie, glony morskie i ziarna pieprzu czarnego? Ogromna żywotność zachowywana w dużej mierze dzięki silnym substancjom antyutleniającym. To właśnie astaksantyna – jeden z najbardziej cenionych związków antyoksydacyjnych – jest elementarnym składnikiem suplementu diety AXANTA. Astaksantyna barwi mięso łososi i nadaje wyraźnie czerwonawy kolor licznym skorupiakom cenionym jako owoce morza. Występuje również w algach morskich oraz glonach, m.in. z gatunku Haematococcus pluvialis, z którego ekstrahuje ją dla nas renomowany producent szwedzki. 

ASTAKSANTYNA – CO TO TAKIEGO?

Ponieważ astaksantyna pełni w organizmach kriofilnych funkcję filtra chroniącego przed ultrafioletem oraz wykazuje potężne właściwości antyoksydacyjne, stała się ona w ostatnim dziesięcioleciu obiektem wielu rokujących badań celowanych w jej działania antyrakowe. Nie dziwi również, że jest substancją niezwykle pożądaną przez nabywców suplementów diety. Z jej udziałem komponują swoje produkty tylko wiodący wytwórcy na świecie. Dodatkowo jako związek z grupy karotenoidów astaksantyna należy do prekursorów witaminy A (retinolu).

UNIKALNY SKŁAD AXANTY

Suplement AXANTA zawiera także ekstrakt czarnego pieprzu standaryzowany na 95% piperyny. Piperyna wspomaga procesy trawienne, system immunologiczny, funkcjonowanie dróg oddechowych i oczyszczanie wątroby, powierzchni całej skóry, a także poprawia działanie narządów płciowych oraz krążenie krwi. Jest stymulantem funkcji reproduktywnych żeńskiego układu rozrodczego oraz witalizuje układ nerwowy.

Skład AXANTA zawiera także kompletny zestaw witamin z grupy B, zalecanych w suplementacji osobom mogącym odczuwać ich niedobór.

Olej sojowy, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, niacyna, kwas pantotenowy, ekstrakt z owocu czarnego pieprzu (Piper nigrum) standaryzowany na 95% piperyny, astaksantyna, barwnik – karmel, witamina B6, witamina B2, witamina B1, kwas foliowy, biotyna, witamina B12.

Zawartość netto: 60 kapsułek po 700mg każda (42g).

Składniki w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję - 2 kapsułki (1400mg):

Astaksantyna 8 mg

Ekstrakt z owoców czarnego pieprzu, w tym: 

Piperyna

10 mg

9,5 mg

Niacyna 32 mg*
Kwas pantotenowy 12 mg*
Witamina B6 2,8 mg*
Witamina B2 2,8 mg*
Witamina B1 2,2 mg*
Kwas foliowy 400 μg*
Biotyna 100 μg*
Witamina B12 5,0 μg*

*200% RWS (Referencyjne Wartości Spożycia)

Grapo029
36 Przedmioty

Zobacz także