Produkty COLWAY


Baza wiedzy


DETOCOL

129,00 zł

Nieinwazyjny preparat dla dorosłych wspomagający naturalne procesy oczyszczania organizmu oraz potęgujący moc diety usuwającej szkodliwe organizmy pasożytnicze, grzyby i bakterie. DetoCol przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych. W przeciwieństwie do innych, sztucznie syntetyzowanych preparatów jego regularne stosowanie nie wywołuje sensacji żołądkowych ani uczucia dyskomfortu.

Ilość

DETOCOL

Nieinwazyjny preparat dla dorosłych wspomagający naturalne procesy oczyszczania organizmu oraz potęgujący moc diety usuwającej szkodliwe organizmy pasożytnicze, grzyby i bakterie. DetoCol przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych. W przeciwieństwie do innych, sztucznie syntetyzowanych preparatów jego regularne stosowanie nie wywołuje sensacji żołądkowych ani uczucia dyskomfortu.

Przeznaczenie i charakterystyka

Suplement DetoCol przeznaczony jest dla osób, które planują w naturalny, nieinwazyjny sposób oczyścić swój organizm z niechcianych pasożytów. Jednorazowa kuracja trwa 30 dni. Jedno opakowanie suplementu zawiera 3 rodzaje kapsułek – po 10 sztuk – o odmiennym przeznaczeniu, do przyjmowania w różnych porach dnia.

DetoCol skutecznie pomaga w oczyszczaniu organizmu z substancji szkodliwych generowanych przez wrogie nam organizmy z grupy parazytów. Nie jest przy tym lekiem odrobaczającym lecz niesupresyjnym, nieinwazyjnym suplementem diety. Dlaczego to istotne? Należy pamiętać, że detoksykacja jest procesem naturalnym, dzięki któremu ludzkie ciało pozbywa się ksenobiotyków i endotoksyn.

Skład preparatu został starannie dobrany tak, aby wspierać działanie narządów i układów odpowiedzialnych za ten wielokierunkowy proces. Eliminowanie toksyn odbywa się za pośrednictwem układu wydalniczego (między innymi nerki filtrujące krew), trawiennego (w tym wątroby rozbijającej tłuszcze i odgrywającej ważną rolę w metabolizowaniu węglowodanów) oraz przez perspirację, czyli usuwanie toksyn wraz z potem. Odciążenie tych układów ma niewiarygodnie korzystny wpływ na powiązany z nim układ odpornościowy, który z kolei odpowiada za zwalczanie patogenów, czyli atakujących nasze ciało „nieproszonych gości”.

Na ile jest skuteczny?

Istnieją liczne programy oczyszczające, odgrzybiające i odrobaczające, które przynoszą efekty szybsze i pozornie bardziej spektakularne. Niestety są one w mniejszym lub większym stopniu nierozerwalnie związane z uciążliwymi efektami ubocznymi. Jednak prawidłowo prowadzonej detoksykacji nie należy kojarzyć z głodówkami ani przyjmowaniem sztucznych środków, których wpływ sprowadza się zasadniczo do działania przeczyszczającego.

Rolą DetoColu jest wspieranie oczyszczania organizmu powoli, na przestrzeni miesiąca, bez konieczności głodówek, wymuszanych wypróżnień i jakiejkolwiek zmiany trybu życia. Dedykowany jest on dla osób zamierzających oczyścić i detoksykować swój organizm w warunkach domowych i w sposób jak najmniej dla nich kłopotliwy.

Najnowsze opracowania z dziedziny profilaktyki zdrowia poświęcają dużo uwagi zwalczaniu pasożytujących na nas i w nas organizmów, które w najlepszym wypadku zaburzają nasze problemy metaboliczne i ograbiają nasze komórki z niezbędnych im substancji odżywczych (protein, węglowodanów, mikroelementów, witamin itd.), w najgorszym zaś wpędzają nas w bardzo poważne choroby!

Stosowanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Jedno opakowanie DetoCol zawierające 30 + 30 + 30 kapsułek przeznaczone jest do zużycia w ciągu 30 dni z zachowaniem reżimu stosowania po jednej kapsułce w trzech porach dnia. Takie przyjmowanie DetoColu w ciągłości 30-dniowej zaleca się powtarzać trzy razy w ciągu roku. Nie należy przekraczać zalecanej dobowej porcji spożycia.

Naturalnie niniejszy suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zbilansowany sposób żywienia i zrównoważony tryb życia. Dla uzyskania najlepszych efektów warto dbać o unikanie spożywania dużej ilości produktów wysoce przetworzonych (np. konserwowanych), picie przynajmniej 2 litrów wody dziennie oraz umiarkowaną aktywność fizyczną.

Profilaktyka:

Preparat DetoCol polecany jest do profilaktycznego przyjmowania w odstępach comiesięcznych osobom, które w przeszłości zostały zarażone pasożytami takimi jak: nużeniec ludzki (Demodex folliculorum), nużeniec krótki (Demodex brevis), włosogłówka (Trichuristrichiura) lub w szczególności przywry oraz osobom spożywającym surowe mięso lub ryby. Po zużyciu całego opakowania wskazana jest nie krótsza niż miesięczna przerwa przed rozpoczęciem kolejnej serii.

Przeciwwskazania i wrażliwość na składniki preparatu:

Suplementu DetoCol nie należy stosować jako środka odrobaczającego przeciw owsikom i innych pasożytom dziecięcym. Preparat nie jest również zalecany do leczenia tasiemczyc (tj walki z tasiemcem). W każdym z powyższych przypadków należy zasięgnąć porady lekarza.

Nie zaleca się stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Należy pamiętać, że działanie produktu może być zależne od indywidualnej kondycji organizmu. W razie uczulenia na którykolwiek składnik preparatu, trwające dłużej niż dwa dni rozwolnienia lub zaobserwowania jakichkolwiek reakcji niepożądanych – należy przerwać spożywanie preparatu.

Składniki:

Skuteczność preparatu wynika z mocy substancji składowych pochodzenia naturalnego. DetoCol nie zawiera sztucznie syntetyzowanych, obciążających związków chemicznych.

 • olej z czystka

 • ekstrakt 4:1 z kory drzewa mrówkowego

 • ekstrakt 4:1 z fiołka trójbarwnego

 • ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej standaryzowany na 10 % kwasu glicyryzynowego

 • ekstrakt 4:1 z mniszka lekarskiego

 • ekstrakt z ostryżu długiego standaryzowany na 40% kurkuminoidów

 • ekstrakt 4:1 z mięty pieprzowej

 • ekstrakt z czosnku standaryzowany na 2% allicyny

 • ekstrakt 4:1 z części naziemnych bylicy piołunu

 • substancja przeciwzbrylająca – węglan wapnia

 • żelatyna wieprzowa (kapsułki miękkie)

 • żelatyna rybia (kapsułki twarde)

Nie zawiera glutenu i stearynianu magnezu.

Korzyści wynikające z oczyszczenia organizmu z pasożytów, grzybów, drożdżaków, bakterii oraz wydalanych przez nie metabolitów (produktów przemiany ich materii będących bardzo często toksynami) są bezsporne i powszechnie uznane, a co najważniejsze, bardzo szybko odczuwalne. Z drugiej strony zaniedbanie zagadnień związanych z tym tematem może skutkować długotrwałymi niekorzystnymi następstwami zdrowotnymi.

grapo76
45 Przedmioty

Zobacz także

COLDEKA

COLDEKA

Opakowanie: 60 kapsułek

ColDeKa to unikalny suplement diety oparty na ekstrakcie z grzybów Shiitake oraz drożdży Sacchromyces Cerevisiae zapewniający niezbędną porcję kluczowych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach: D oraz K. Preparat jest standaryzowany na zawartość polisacharydów oraz beta-D-glukanu.

Cena 127,00 zł
LUNACOL

LUNACOL

60 kapsułek

LunaCol - uznajemy go za szczytowe jak dotąd osiągnięcie naszej marki. To prekursorskie osiągnięcie w dziedzinie suplementacji na skalę światową. Jest to pierwszy w Europie ogólnodostępny preparat zawierający lunazynę – unikalne, naturalnie występujące w przyrodzie białko, które wywołało poruszenie wśród naukowców i wzbudziło nadzieje na przełom w takich dziedzinach jak epigenetyka, suplementacja oraz gerontologia (nauka o szeroko pojętym starzeniu się).

Cena 267,00 zł