DETOCOL

129,00 zł

Nieinwazyjny preparat dla dorosłych wspomagający naturalne procesy oczyszczania organizmu oraz potęgujący moc diety usuwającej szkodliwe organizmy pasożytnicze, grzyby i bakterie. DetoCol przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych. W przeciwieństwie do innych, sztucznie syntetyzowanych preparatów jego regularne stosowanie nie wywołuje sensacji żołądkowych ani uczucia dyskomfortu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

DETOCOL

Nieinwazyjny preparat dla dorosłych wspomagający naturalne procesy oczyszczania organizmu oraz potęgujący moc diety usuwającej szkodliwe organizmy pasożytnicze, grzyby i bakterie. DetoCol przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych. W przeciwieństwie do innych, sztucznie syntetyzowanych preparatów jego regularne stosowanie nie wywołuje sensacji żołądkowych ani uczucia dyskomfortu.

Przeznaczenie i charakterystyka

Suplement DetoCol przeznaczony jest dla osób, które planują w naturalny, nieinwazyjny sposób oczyścić swój organizm z niechcianych pasożytów. Jednorazowa kuracja trwa 30 dni. Jedno opakowanie suplementu zawiera 3 rodzaje kapsułek – po 10 sztuk – o odmiennym przeznaczeniu, do przyjmowania w różnych porach dnia.

DetoCol skutecznie pomaga w oczyszczaniu organizmu z substancji szkodliwych generowanych przez wrogie nam organizmy z grupy parazytów. Nie jest przy tym lekiem odrobaczającym lecz niesupresyjnym, nieinwazyjnym suplementem diety. Dlaczego to istotne? Należy pamiętać, że detoksykacja jest procesem naturalnym, dzięki któremu ludzkie ciało pozbywa się ksenobiotyków i endotoksyn.

Skład preparatu został starannie dobrany tak, aby wspierać działanie narządów i układów odpowiedzialnych za ten wielokierunkowy proces. Eliminowanie toksyn odbywa się za pośrednictwem układu wydalniczego (między innymi nerki filtrujące krew), trawiennego (w tym wątroby rozbijającej tłuszcze i odgrywającej ważną rolę w metabolizowaniu węglowodanów) oraz przez perspirację, czyli usuwanie toksyn wraz z potem. Odciążenie tych układów ma niewiarygodnie korzystny wpływ na powiązany z nim układ odpornościowy, który z kolei odpowiada za zwalczanie patogenów, czyli atakujących nasze ciało „nieproszonych gości”.

Na ile jest skuteczny?

Istnieją liczne programy oczyszczające, odgrzybiające i odrobaczające, które przynoszą efekty szybsze i pozornie bardziej spektakularne. Niestety są one w mniejszym lub większym stopniu nierozerwalnie związane z uciążliwymi efektami ubocznymi. Jednak prawidłowo prowadzonej detoksykacji nie należy kojarzyć z głodówkami ani przyjmowaniem sztucznych środków, których wpływ sprowadza się zasadniczo do działania przeczyszczającego.

Rolą DetoColu jest wspieranie oczyszczania organizmu powoli, na przestrzeni miesiąca, bez konieczności głodówek, wymuszanych wypróżnień i jakiejkolwiek zmiany trybu życia. Dedykowany jest on dla osób zamierzających oczyścić i detoksykować swój organizm w warunkach domowych i w sposób jak najmniej dla nich kłopotliwy.

Najnowsze opracowania z dziedziny profilaktyki zdrowia poświęcają dużo uwagi zwalczaniu pasożytujących na nas i w nas organizmów, które w najlepszym wypadku zaburzają nasze problemy metaboliczne i ograbiają nasze komórki z niezbędnych im substancji odżywczych (protein, węglowodanów, mikroelementów, witamin itd.), w najgorszym zaś wpędzają nas w bardzo poważne choroby!

Stosowanie:

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Jedno opakowanie DetoCol zawierające 30 + 30 + 30 kapsułek przeznaczone jest do zużycia w ciągu 30 dni z zachowaniem reżimu stosowania po jednej kapsułce w trzech porach dnia. Takie przyjmowanie DetoColu w ciągłości 30-dniowej zaleca się powtarzać trzy razy w ciągu roku. Nie należy przekraczać zalecanej dobowej porcji spożycia.

Naturalnie niniejszy suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zbilansowany sposób żywienia i zrównoważony tryb życia. Dla uzyskania najlepszych efektów warto dbać o unikanie spożywania dużej ilości produktów wysoce przetworzonych (np. konserwowanych), picie przynajmniej 2 litrów wody dziennie oraz umiarkowaną aktywność fizyczną.

Profilaktyka:

Preparat DetoCol polecany jest do profilaktycznego przyjmowania w odstępach comiesięcznych osobom, które w przeszłości zostały zarażone pasożytami takimi jak: nużeniec ludzki (Demodex folliculorum), nużeniec krótki (Demodex brevis), włosogłówka (Trichuristrichiura) lub w szczególności przywry oraz osobom spożywającym surowe mięso lub ryby. Po zużyciu całego opakowania wskazana jest nie krótsza niż miesięczna przerwa przed rozpoczęciem kolejnej serii.

Przeciwwskazania i wrażliwość na składniki preparatu:

Suplementu DetoCol nie należy stosować jako środka odrobaczającego przeciw owsikom i innych pasożytom dziecięcym. Preparat nie jest również zalecany do leczenia tasiemczyc (tj walki z tasiemcem). W każdym z powyższych przypadków należy zasięgnąć porady lekarza.

Nie zaleca się stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Należy pamiętać, że działanie produktu może być zależne od indywidualnej kondycji organizmu. W razie uczulenia na którykolwiek składnik preparatu, trwające dłużej niż dwa dni rozwolnienia lub zaobserwowania jakichkolwiek reakcji niepożądanych – należy przerwać spożywanie preparatu.

Składniki:

Skuteczność preparatu wynika z mocy substancji składowych pochodzenia naturalnego. DetoCol nie zawiera sztucznie syntetyzowanych, obciążających związków chemicznych.

 • olej z czystka

 • ekstrakt 4:1 z kory drzewa mrówkowego

 • ekstrakt 4:1 z fiołka trójbarwnego

 • ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej standaryzowany na 10 % kwasu glicyryzynowego

 • ekstrakt 4:1 z mniszka lekarskiego

 • ekstrakt z ostryżu długiego standaryzowany na 40% kurkuminoidów

 • ekstrakt 4:1 z mięty pieprzowej

 • ekstrakt z czosnku standaryzowany na 2% allicyny

 • ekstrakt 4:1 z części naziemnych bylicy piołunu

 • substancja przeciwzbrylająca – węglan wapnia

 • żelatyna wieprzowa (kapsułki miękkie)

 • żelatyna rybia (kapsułki twarde)

Nie zawiera glutenu i stearynianu magnezu.

Korzyści wynikające z oczyszczenia organizmu z pasożytów, grzybów, drożdżaków, bakterii oraz wydalanych przez nie metabolitów (produktów przemiany ich materii będących bardzo często toksynami) są bezsporne i powszechnie uznane, a co najważniejsze, bardzo szybko odczuwalne. Z drugiej strony zaniedbanie zagadnień związanych z tym tematem może skutkować długotrwałymi niekorzystnymi następstwami zdrowotnymi.

grapo76
1 Przedmiot

Zobacz także

COLDEKA

COLDEKA

Opakowanie: 60 kapsułek

ColDeKa to unikalny suplement diety oparty na ekstrakcie z grzybów Shiitake oraz drożdży Sacchromyces Cerevisiae zapewniający niezbędną porcję kluczowych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach: D oraz K. Preparat jest standaryzowany na zawartość polisacharydów oraz beta-D-glukanu.

Cena 127,00 zł
LUNACOL

LUNACOL

60 kapsułek

LunaCol - uznajemy go za szczytowe jak dotąd osiągnięcie naszej marki. To prekursorskie osiągnięcie w dziedzinie suplementacji na skalę światową. Jest to pierwszy w Europie ogólnodostępny preparat zawierający lunazynę – unikalne, naturalnie występujące w przyrodzie białko, które wywołało poruszenie wśród naukowców i wzbudziło nadzieje na przełom w takich dziedzinach jak epigenetyka, suplementacja oraz gerontologia (nauka o szeroko pojętym starzeniu się).

Cena 257,00 zł